aniis8

Nevíte někdo o nějakém jednoduchém receptu?

Hledám nějaký jednoduchý dobrý recept(kde není potřeba moc věcí k přípravě), který by zvládl i třeba 12-tiletej kluk jako já :DD…
kdyžtak díky..:)

Nejlepší odpověď
Fallen Angel

Suroviny:
chléb
máslo

Postup:
vezmeme krajíc chleba a natřeme na něj kus másla, dle chuti můžeme přidat sůl
😁

Další odpovědi
hanulka11

Můžeš si udělat míchaná vajíčka -V kastrůlku rozpustiš kousek másla a rozklepneš vajíčka necháš maličko srazit a pak zamícháš a odstavíš -posolíš.

Nebo volský oko na pánvišku rozpusť máslo rozklepni vejce a nech usmažit posol a je to

nebo si můžeš do talíře rozklepnout vejce -rozšlehat a v něm namočit chleba a na pánvičce s omastkem usmažit z obou stran ,potřít hořčicí a vzít si k tomu rajče,okurku,nebo co máš rád.

Jistě máte mikrovlnku dej na talíř chleba na do polož rozkrojený hermelín a dej ji na 1minutu pak pokapej kečupem
Doplňuji:
Omyj si 4–5 brambor a se slupkou je můžeš nakrájet na pekáč na plátky a dát péct asi na 200st. Až začnou hnědnout tak je zamíchej aby se obrátily a za chvíli je vysypeš do mísy ,posolíš můžeš dát plátky másla a hrnek mléka k tomu – máš dobrotu za babku

BEAES

Uvař jakékoli těstoviny a po scezení si na ně dej třeba kečup a nastrouhej tvrdý sýr, můžeš přidat nějaké bylinky, pokud najdeš třeba bazalku, nebo oregáno.

Miroslavst

Osmažit na cibulce mleté maso, přidat hrášek, mrkev, třeba i houby. Pak smíchat s uvařenou rýží a máš rychlé rizoto, které posypeš sýrem.

ReHu

Cukroví?
Teplé jídlo?
Studené? Třeba pomazánka?