Nik92

Nevíte někdo o nějaké vyšší škole sociálně správní?

kde se vám líbilo, a pokud možno nedělají se přijímací zkoušky, popřípadě z čeho jsou, a nejlépe okolí Hradce králové

Odpovědi
anonym

Jde o školu „sociálně právní“. Při správném zadání do vyhledávače určitě neco najdeš. Já našla tuto (ale možná bude něco i blíže HK):

VOŠSP – Vyšší odborná škola sociálně právní

Škola zajišťuje tříleté denní a čtyřleté dálkové studium v oboru sociální práce. … Vyšší odborná škola sociálně právní je veřejná škola s dlouholetou tradicí a zkušeností se vzděláváním sociálních pracovníků. … Harmonogram škol. roku
www.vossp.cz/ – Praha 10 Zobrazit na mapě