pucipuci

Nevíte někdo název této kávy?

Mletá káva se zalije vroucím mlékem,po spaření zcedí a osladí medem.
P.S.Já to vylepšil,že spařím i trochu mleté skořice,naprostá ňamka na mlsnou.Ale zají má mě původní název,nějak to nemohu najít,možná,že by to byla jen babiččina dobrůtka.

Nejlepší odpověď
anonym

„chytrá žena“…http://r­ecepty.chytra­zena.cz/kava-s-medem-23137.html

Další odpovědi
ReHu

Původní název????
Třeba bílá káva s medem?

arachis

Pumíku nevím,proč byla tvoje odpověď hodnocena jako nejlepší,stačí jen pozorně číst. V odkazu se dává mléko a med do kávy,tudíž uvařené kávy z vody. Tohle je dotaz na kávu bez vody,zavařenou přímo mlékem. A pokud vím ani bílá káva to nebude,tak se říkalo přeci kávovým náhražkám s mlékem.Jednou jsem narazila na nějako kávu v překladu -káva starců a byla s mlékem,žloutkem a nějakým alkoholem. Možná to babička pojala jako inspiraci.