Gami.Pet

Nevíte někdo na jakém principu funguje misionářský prodej?

Odpovědi
da ny

2.5
„Misionářský prodej – informování a přesvědčování nepřímých zákazníků
(prostředníků) ke koupi.“
zdroj: http://studenti-praxe.vosezlin­.cz/firma/29-rado-agro-s-r-o?practiceId=12&
document=thesis&do=do­cument
Funguje to asi takto :)
Misionářský prodej – podstatou je informování a přesvědčování zákazníků přímých
zákazníků.
= ze zákazníků se získají, „vyloudí“ kontakty na jejich známé, přátele apod. ti jsou oslovováni/ata­kováni prodejcem (většinou telefonicky si chtějí sjednat schůzku na doporučení…)