Peter Kus

Nevíte někdo, který je nejlepší rybářský naviják pro začátečníka?

Nejlepší odpověď
anonym

Něco jako „nejlepší rybářský naviják“ neexistuje – primární je účel – jiné navijáky se hodí na muškaření, jiné na přívlač a zase jiné třeba na mořský rybolov velkých ryb z lodi…
😉
Takto ti spíš doporučím, aby ses zkamarádil s nějakým rybářem (který loví ty ryby a tím způsobem, jaké a jak budeš chtít chytat také) – a s tím si ´pokecej´, případně si jeho ´nádobíčko´ vyzkoušej.

Další odpovědi
Emefej

Záleží na tom, co , jak a kde chceš lovit.