repes

Nevíte někdo které typy telefonů mají zabudované silné handsfree?

Dobrý den,
potřeboval bych poradit s výběrem telefonu.Chci,aby měl telefon zabudované silné handsfree,ale opravdu silné.Měl jsem nokii 3100,ale ta se už nevyrábí.Před 3 měsíci jsem si pořídíl Aligátor A600,ale už jsem ho 2* reklamoval a budu potřetí a už ho nechci,protože mi z něho mizí čísla.Nerad telefonuji s tel. u ucha,proto to haendsfree. Děkuji.
Doplňuji:
Né to určitě nechci.

Odpovědi
Rohlik

Nebylo by řešení si pořídit Handsfree do ucha?
Doplňuji:
Každopádně ty „duchodcovské“ telefony mají silné handsfree, silnější než obyč. telefony.