Nevite někdo kolik stoji vysavač od firmy Zepter-Turbo handy 2v1, na svych strankach neuvaději ceny.

Možna že někdo podobny vysavač vlastnite i od jineho vyrobce.Je to vysavač s cyklonovou jednotkou.Potřebuji radu zda nakup takoveho vysavače je dobre rozhodnuti,mame všude podlahy a tahat pořad vysavač se šnurou je dost namahave.Na jedno nabiti ma vydržet vysavat 40min.to take nevim jestli jsou pravdive udaje.Pokud někdo z vas podobny vysavač vlastnite budte tak hodni a podělte se o zkušenosti.Děkuji

Nejlepší odpověď
rynek878

třeba Vám bude stačit tato iformace.

link:

Zdroj: http://country­.zepter.com/eshop­.cz.php?m=74

Další odpovědi
venkovan

Co stojí nevím, ale co vím, tak bych se podíval po jiném prodejci. Určitě najdete stejně kvalitní, ale přibližně o 1/3 levnější.
Pokud chcete akumulátorový vysavač, tak počítejte s tím, že jeho provoz je dražší než klasický. vente jak dlouho vám vydrží akumulátor v mobilu – stejně to bude v tomto vysavači + neustálé hlídání aby byl nabit. Je potom otázka, zda se taková investice vyplatí. Pokud mi vadí šňůra, raději bych se proto zaměřil na centrální vysavač.
Tahat vysavač se šňourou je namáhavé a chodíte do fitka či cvičíte?

Anizbor

Na Zepter.cz jsem v s-schopu našla cenu-10990kč.vysaváč o který máš zájem.

nadik007

dobry den ja tento vysavac mam ale jeste v mnohem lepsi forme a je opravdu uzasnej u zepteru stoji ted 10.990kc a ja tim ze potrebuji finance ho prodavam za 8.000 je jen 14dni pouzivany a zcela neposkozeny 🙂 s pozdravem Nada