anetadela

Nevíte někdo kolik KB se vleze na jeden CD disk?

Nejlepší odpověď
Alesh

1 CD standardní velikosti má 700 MB (má sice lehce přes nebo se dá malinko „přepálit“, ale uvádí se přesně toto číslo). 1 MB = 1024 kB (malé k se píše), tedy 1 CD = 700 * 1024 kB = 716800 kB.

Další odpovědi
pokazdejinak

tak jsem se kvůli vám zvedla ze židle a šla se na to podívat – protože to na nich píšou ;)
takže kapacita 700MB – stačí? :)
Doplňuji:
Ha a já myslela, že se to jen vynásobí 1000 a že to už zvládnete sama :) pravdu má Hlada – je to 700 000 KB

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/By­te#N.C3.A1sob­ky_a_u.C5.BE.C3­.ADvan.C3.A9_p­.C5.99edpony

Hlada

Jestliže se ptáte na KB (velké K, decimální převod), tak je to 700 000 KB.