Motyka001

Nevíte, někdo kdy se bude na Nově vysílat 3 řada upířích deníků ?? … Děkuji za odpověď …

Noo jde o to, že je to strašně parádní seriál .. a … niic ..

Odpovědi
Poklička

Na pokračování úspěšného a oblíbeného seriálu se můžeme těšit příští rok.

iceT

Pokud se ti ale nechce čekat takovou dobu,tak je k dispozici ke stažení s českými titulky.

Lukasy

Na internetu to stahneš, aspon to budeš mit bez reklam a mužeš se na to podivat kdy chceš.