tony2412

nevíte někdo kdy byl otevřen Interspar?

myslím tím Interspar (dnes asi už Albert) v Mladé Boleslavi u toho fotbalového hřiště!V kterém roce?Né v kolik hodin......

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem, že první hypermarket Interspar byl otevřený v roce 1997 v Českých Budějovích a brzy poté v Brně
.
V roce 2006 byl postaven první supermarketu SPAR v Třebíči. Od té doby se postupně začala vytvářet síť hypermarketů a supermarketů společnosti SPAR po celé České republice.

To je jediná informace, kterou se mně podařilo zjistit v historii SPAR, ale nemůžu stránku už najít.

Zeptat se na odboru výstavby MÚ v Mladé Boleslavi, tam budou vědět víc.

Další odpovědi
jáára

v 7 ráno

anonym

To by ses měl asi zeptat na místě.

Lamalam

To fakt nevím, ale taky mě to velmi zajímá.