relux

Nevíte někdo, kde stáhnu The Sims 3? Děkuju za odpověď

Odpovědi
xko

určitě je fenoménem stahovat hry..ale pokud chceš hrát hru naplno bez problémů je lepší si koupit original hru..já být tebou tak se kouknu po internetu najde se i bazarová hra za 200 kč třeba tady http://pocitacove-hry.sbazar.cz/pro­dam-hru-the-sims-3-uh-hradiste-o7654547.html

muhamed

muzes pres torrenty, ale tam ryskujes ze te nekdo zneuzije. Tak si to stahni treba na uzlozto pres party

Lukasy

Na internetu.
Když neviš kde to stahnout tak pochybuju že to zvladneš pak rozjet.

relux

Lukasy: Tvoji trapnou odpověď si strč někam 🙂. Jinak vem děkuju za odpověďi.