Nevíte někdo kde sehnat nový šuplík do mražáku lednice ELECTROLUX?

Dobrý den, nevíte někdo prosím kde se dá objednat nebo sehnat nový horní šuplík do mražáku v kombinované lednici Electrolux ERB 34003 W8? Stáří cca 3 roky.Původní se dostal totiž mému nezbednému synovi do rukou a zbylo mi z něj mnoho různých střepů a lepit ho dohromady fakt nemá cenu. Předem děkuji za Vaše odpovědi.

Nejlepší odpověď
dědapetr

V servisu na opravy ledničky ELECTROLUX,v městě nebo poblíž kde bydlíte.

Další odpovědi
hanulka11

Přesně jak píše dědapetr , když se mi něco v lednici rozbije dojdu do opravny a oni díl objednají , je to bez problémů.
Doplňuji:
Nedávno to byla skleněná police na dveře a stála 270kč , jinde v obchodě byste to nesehnala …jedině před opravnu

atena

Já jsem takto sháněla před 15 lety a tenkrát mě prodal opravář ledniček.....nevím jak to chodí teď, ale za pokus by to stálo.