Zvědavý

Nevíte někdo, kde bych mohl sehnat do zimy pánský kabát?

Tím do ZIMY myslím do teplot co jsou a budou ted venku (-1 až –10).

DOPLNUJI : dobrá, to za rozumnou cenu ruším. Jen mi dejte nějaké tipy na obchody či webovky, prosím

Máte kabáty? Kde jste je koupili, sehnali? Jak procházím internet (asi blbě), tak to jsou kabáty jen na podzim a jaro max. (do plusových teplot), já chci kabát na prosinec, leden, únor. Díky

Nejlepší odpověď
gecco

Mám kabát, je do zimy – ale tvou cenovou poptávku, bohužel, nesplňuje ani náhodou…
😉
Takže nedoporučím – vlna, Blažek…
😉
_____________­________________
Nevím, odkud jsi – ale spíše, než net, si proběhni prodejny v okolí – i kabát je před koupí vhodné si vyzkoušet…
😉

Další odpovědi
konemy

U Vietnamců.

anonym

Zara, H&M. Zaručená kvalita.