sardinka

Nevíte někdo, kde by se dala zadarmo stáhnout hra Fruit ninja na mobil?

Dlouho jsem hledala stránku, kde by se dala stáhnout hra fruit ninja zadarmo, ale našla jsem jen odkaz na stáhnutí z počítače, ale k tomu nemám přístup nebo dlouhý návod, kterému stejně nerozumím. Chtěla bych jen normální stáhnutí, tak jestli někdo o něčem ví, budu ráda za každý odkaz. Děkuji

Odpovědi
DDarent

A je to tu zase...... jak máme vědět, co máte za mobil??? každý má jiný parametry a podporu jiných formátů!!!!!

anonym

snazite se hru ukrast ? hru vyrobce prodava na Android Marketu a AppStoru, nechce nijak zavratnou sumu, https://market­.android.com/de­tails?id=com.hal­fbrick.fruitnin­ja&feature=se­arch_result zde lze hru stahnout za nejakych 20 korun. To si muze dovolit snad uz kazdy.

Jinak priste zkuste uvest jaky telefon mate protoze je to velmi dulezity udaj pro spravnou odpoved.