Lucijej

Nevíte někdo, jaký poštovný si účtuje amazon do ČR? Nemůžu to tam nikde najít.

Nejlepší odpověď
blesk26

Mělo by záležet na balíku. Velikost, hmotnost … Dá se to zjistit, když si požadované zboží přidáte do košíku a provedete jakoby objednávku, těsně předtím, než to po Vás bude chtít zaplatit, tak by to mělo ukázat kolik za co platíte, včetně poštovného.