Lukas27

Nevíte někdo, jaké kontroly probíhají na letišti na speciálních gatech pro přílety z Itálie a co s těmi lidmi dělají?

Odpovědi
Drap

Probíhají tak, že kdo má zájem může si zajít za lékařem, který tam čeká. To je vše.

autacek

Většina kontrol je jen na oko, alespoň dle zpráv z médií z toho máte ten pocit. Reálně se tímto způsobem zabránit šíření viru nedá, je však teoreticky větší šance, že se podaří nástup o něco málo oddálit a lidé mají navíc pocit, že se něco dělá.