viva07

Nevíte někdo jak vyrobit barevnou čokoládu nebo po případě kde ji koupit.

Odpovědi
zzzlatokopka

Uděláš bílou z tuku, cukru a sušeného mléka, tu potravinářským barvivem obarvíš.

Má tchýně je v tom profík, na Vánoce peče tak barevné cukroví, že zastíní i cirkusového klauna:-DDD

šejlazmejla

…nebo rozpustit bílou , obarvit a uhníst. Někdy stačí tekutou jen míchat. Jde o to, na co ji chceš použít.

Šidlo

nuž, normálna čokoláda sa dá prifarbiť špeciálnymi farbivami…tie sa kupujú tuším cez amazon a sú drahé…ľahšie je urobiť polevu tuk+ práškový cukor+kakao (ak trváte na čokoládovej chuti) a farbivo k tomu. malo by to držať pokope