Kric.ouwner

Nevíte někdo jak vyhřívat akvárko ??

jde o to že mám potkana v akvárku často je venku ale když nejsem doma tak je zavřená v akvárku 90×45 cm , a jelikož zase začínají mrazy a v tom akvárku je celkem zima když se netopí jelikož topení zapínám když přicházim domů a někdy i větrám , ale chtěl bych nějáké topení alepoň malé části toho akvárka kde spí aby jí nebyla zima nevíte o něčem ???

Nejlepší odpověď
Lucijej

Na vyhřívání terárek se používají různé topné kabely, které se omotají kolem něj, nebo jsou různé topné desky, topné kameny. Všechno se to dá sehnat v běžných zverimexech.

Zdroj: Např,: http://www.te­rashop.cz/index­.php?page=shop­.browse&catego­ry_id=8&option=com_vir­tuemart&Itemid=1

Další odpovědi
AnnaH

Do akvárka je nejlepší koupit ohřívač vody, nejlépe s termostatem (bez termostatu jsme už rybičky uvařili ☹ ) je to taková tyčka zalitá ve skle a zapojuje se do zásuvky…běžně k dostání ve zverimexu…ale chudák potkan se utopí 🙂
Do terárka tzv. lávový kámen, nebo topné kabely…žárovku raději ne, pálí a potkani se občas spálí…

Deli

Nejjednodušeji malou lampičkou s obyčejnou (ne úspornou) žárovkou. Topím takhle léta želvě. Chodí se vyhřívat pod lampičku.