Boy 13

Nevíte někdo, jak se zbavit kazu, anichž bych musel k zubaři?? díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
iceT

Kazivý zub vytrhnout,ale sám si ho nevytrhneš,pokud se navíc neviklá,takže máš smůlu,zubaři se tak jako tak nevyhneš.Nebo na vytržení najdi kováře…

Další odpovědi
marci1

Bez zubaře nelze. Pokud je kaz v počátcích ( je malinký ), ošetření zubaře je úplně v pohodě. Čím dříve navštívíš zubaře, tím lépe.