verom

Nevite nekdo jak se jmenuje ta pisnicka??

Zací na to- za devatro horami a devatero řekami žije princezna …je to o princezně která je zavislá na koksu a má prvitinoví doupě,hlidaju nakej drak a princ ju de zachránit
Doplňuji:
ja tu pisničku moc neznám ale někde jsem ju jedou slyšela a nemužu příjít na ten nazev

Nejlepší odpověď
bolak

tak zní to jako pohádka, tak co jinýho to může bejt > http://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/pok/pohadka-361004

Další odpovědi
Anet560

Není od Tomáše Kluse ? :D
Doplňuji:
Tak ne no :D

briketka10

kam ty na to chodíš bolaku já
žasnu máš taky ňáký doupě có
a tam se na pár dní zašiješ nedáš
o sobě vědět a vylezeš, jako
žes byl s košem áchjo ☺☺

bolak

já hlavně musim předběhnout Dr.Axla v žebříčku, je to strašnej frajer, já dám 50 vodpovědí za tejden von dá jen 3 a máme stejně bodů.. :D

briketka10

jo jo makej makej
no to je fakt divný a viděls ocko jak leze nahoru
a prej jen tak občas proběhne okolo PC já málem
učůrla, když jsem to četla v jedný dizkusi to bylo
u Česílka, jak se ptal jak se zbavit závislosti tady a
ona právě ONA mu radila, pak se holky hádaly to
jsem si bezva početla byla tam i Andělé náhodou..☺
a všimla jsem si, že podporuje nové příchozívší víš
o které mluvím ?? to né tady ahoj

bolak

a já sem si včera založil 400 profilů a naklikal si milion třista bodů!!!!

briketka10

no jó ty žblebto :D