Davigenko

Nevíte někdo jak se jmenoval film z popisu prosím?

Nevíte někdo prosím jak se jmenuje jeden film? Ve filmu jde o to, že rodina vlastní barák, ale začne mít finanční problémy, a tak syna napadne natáčet ségru a rodiče v posteli koupelně a tak podobně, a pak se z toho snae jejich „byznys“ tyto videa postovat na net. Nakonec otec vyhodí barák od vzduchu..Myslím že tam hrál Robin Williams, nepamatuji si to moc ten filma moc rád bych ho viděl znovu strašně se mě líbil :D, nevíte někdo prosím?? !!! ..Díky moc :))
Doplňuji:
Ano to bude ono, díky moc Bolak :)

Nejlepší odpověď
bolak

Mohlo by to bejt tohle > http://www.csfd­.cz/film/233989-ja-te-vidim-com/?all=1