Fly

Nevíte někdo, jak se dá dělat stezka odvahy ve dne? + Strašidelný příběh

Nevíte někdo, jak se dá udělat stezka odvahy ve tmě, prosím? V létě je teď totiž dlouho do večera svétlo… Tak aby se dala jít za bílého dne… Moc děkuji!

  • Nevíte někdo odkaz, na kterém by byl strašidelný příběh… Měl by být dlouhý tak na jednu, dvě strany a neměl by to být moc krvák apod., aby byl vhodný pro 12–13 leté děti, aby se trochu bály, ale přiměřeně… Nebo po pŕípadě několik kratších strašidelných příběhu…

Moc děkuji!!

Doplňuji:
Ano, ale ta je noční.

Nejlepší odpověď
annas

Na stezku odvahu jsem něco našla. Viz dolní odkaz.

Jinak strašidelných příběhů je hodně, zadej si můj odkaz, přečti si příběhy a vyber.

http://www.go­ogle.cz/search?q=+Stra%C­5%A1ideln%C3%BD+p%C5­%99%C3%ADb%C4%9Bh&sou­rceid=ie7&rls=com­.microsoft:en-US&ie=utf8&oe=ut­f8&redir_esc=&e­i=x3YrTJClJ8ffO­Oyl3bID
Doplňuji:
Omlouvám se. Možná se dá návod použít i v podvečer. V lese je dřív šero, když se stezka připraví dobře, i odpoledne se děti mohou bát. Sice podle psychologa se děti příliš strašit nemají.

Zdroj: http://www.hra­nostaj.cz/hra1027