Matěj Rezek

Nevíte někdo jak je to s lhaním policii o věku? Udělal jsem blbost a obchůzkáři místo 5.8., kdy mi má být 18, řekl 5.6.

Odpovědi
elkon

Lhát se nemá, ale kdyby na tom záleželo, tak by chtěl občanku.

Filip84

Až jsi, prokazatelně, poučen o právních následcích nepravdivého, či neúplného, podání vysvětlení / výpovědi, tak teprve potom můžeš být za to postižen.

Až tak primitivní to je.

rrihamirek1

kdyz mu stacila slovni odpoved zrejme o nic neslo. navic lhat muzes jak chces pokud se to tyka tebe, muzes se branit jakkoli i lhanim, pokud tim nekoho krive neobvinis.