tomas juran

nevíte někdo facebook na míšu z 5 angels????????ne­bo icq,cokoli☻☻☻

Nejlepší odpověď
anonym

To abys ji mohl pozvat na nějakej supr film ve tvým mobilu?

Další odpovědi
barnajka

I kdyby někdo kontakt měl, stejně si myslím, že ti to k ničemu nebude – ona si tě mezi přátele nepřidá! Pokud její FB nebo ICQ nemáš, asi to nebude údaj, který by Míša rozdávala na potkání a vytrubovala v každým rozhovoru. Zřejmě si vybírá, komu na sebe kontakt dá a komu ne… A je to docela logický, nedivím se jí.
Jestli se s ní za každou cenu chceš seznámit, musíš změnit strategii – choď na koncerty, autogramiády…při prosbě o podpis se s ní snaž mile prohodit pár slov. Je to běh na dlouhou trať, ale časem si tě začne pamatovat a třeba ti ten kontakt dá sama. Vnucovat se jí sám ale fakt nemá cenu – dokud jsi pro ni úplně cizí člověk, bude tvoje FB i ICQ žádosti ignorovat, věř tomu :)

Berušinka

Já myslím, že to tady neví nikdo a nikoho to nezajímá. Tohle „fanouškaření“ nechápu. Nestačí ti poslouchat jen ty písničky, dívat se na videa a obrázky? Mám nějaké své oblíbené „lidi“, ale abych jim lezla do pr**** … to ne … máš taky svojí hrdost, ne? Všechno myslim v dobrým.

RomanP

stačí to zadat do Google
http://cs-cz.facebook.com/pa­ges/Terezka-misa-5angels/1909477075­88623