Nevíte někdo co je toto za typ (ne značku) PC a kde ho koupit ?

Nevíte někdo co je toto za typ (ne značku) PC a kde ho koupit ? http://pc-sestavy.hledej­ceny.cz/trili­ne-profi-ce10l-t-mikro-wxp-intel-945gz/

Nejlepší odpověď
Bedy

To je klasický minitower PC – je to bedýnka orientovaná na výšku, ale není tak velká jako klasický tower.

Tyhle typy počítačů se stále prodávají – můžete si ho koupit nový nebo jen koupit samotnou skříň a (nechat) si počítač postavit.

Další odpovědi
Dochy

Z dotazu není jasné co myslíš tím typem. Podle odkazu se jedná o následníka z větve IBM PC kompatibilní. Jinak obchodní název (typ) máš uveden „Triline PROFI Ce10L-T mikro, WXP, Intel 945GZ“, konfiguraci orientačně taky. Konfigurovatelné bude pravděpodobně další vybavení (CPU,HDD,RAM)

anonym

Pokud otázku chápu správně, chceš koupit počítač podobných parametrů – tak asi jedině v bazaru, na odkazu je poněkud postarší kousek.