Avatar uživatele
Filip84

Nevíte někdo, co je se Zemanem a Lotrem?

Oba dva už jsou dost staří, oba psali, že dosti nemocní, Lotr psal něco v tom směru, že je tak – tak pohyblivý, Zemana jeblo dvojctihodně, měl mozkovku s infarktem zároveň, taký komplet, tak se, u obou, obávám nejhoršího.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? GM, aliendrone, smaragd22 před 502 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Odpoveď byla označena jako užitečná

Netuším, venkoncem ani Keplera už zde nevidno. 😕

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Filip84 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Jestli je Kepler po smrti, to je mi líto, celkem mi sem pasoval.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

A co jako? Já bych se toho nebál. Nejde o lidi, při jejichž zániku by bylo vhodné (nedej bože pak potřebné) vidět národ smutnit. Média napíšou, to ano, přihřejí obligátní omáčku okolo skonu, čím dříve však tito zmizí z povědomí národa, tím lépe pro národ jako celek a dokonce už i statistiky jasně naznačují, že z myslí lidu tito zmizí záhy. Vidno, že národ na tom dosud není tak zle, nenechal se zmanipulovat pokřiveností, nečestností, vulgaritou a stále je otevřen uzdravení, nápravě a snad i pochopení. Díky bohu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Nevím. Lotr mi nechybí. Ničím zde nevyniká. Ale Zeman zde docela zapadne

Upravil/a: df

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Kurnik Kepler… RIP! Jsem si s ním sděloval poznatky v SZ a byl oblíbeným terčem mých nejapných vtípků a komentářů, chybí mi. No, tož aŤ se mu dobře ředitelují Nebeské palírny a kvasírny. 😶

Avatar uživatele
Malvína

Zeman… to je ten neustále děkující jakože učitel? Podle mě to byl troll a přijde pod jiným profilem. 😉

Avatar uživatele
Filip84

Malvína: Podle mne to troll nebyl, já si s ním, asi dvakrát, psal i soukromými zprávami, a je něco, jako Rokio I. Kauflandský, bylo by nad schopnosti průměrného trolla tu jeho psychologickou profilaci vymyslet, zahrát, a hlavně se neztratit. Troll se vždy odhalí tím, že „ztratí nit“, dříve, či později.

I ajVůl se tak proflákl, i Blb národný.

Avatar uživatele
Filip84

aliendrone: Kepler je na tuhóskempinku, on to tu někdo psal, tak dva měsíce zpátky, že se i osobně znají, a že Kepler je „dávno mrtvý“. Tehdy se na to ptala GM, ona má však otázky i odpovědi privátní, tak Ti tu nemohu vrazit odkaz.

Avatar uživatele
Malvína

Prčic… fakt jo? ☹ já měla nějaké blbé tušení, nechce mi tomu věřit…

Avatar uživatele
Filip84

Malvína: Jo, jo, ptala se na něj GM, já jsem tam, pokud se dobře pamatuju, jenom napsal, co jsem tady někde chytil, jenom tak mimochodem, že asi bude umrlec, že – prý – si stěžoval, že „jí jako drobeček“. No, a na to se tam objevil ten příspěvek, že Keplera osobně znal, že Kepler byl z Valašského Meziříčí, okres Vsetín, že se osobně i stýkali, a že Kepler už je chvíli mrtvý.

Avatar uživatele
Malvína

Ach jo, já ho měla ráda. Občas jsme si napsali i soukromou zprávu. Že jí jako vrabec jsem někde četla též, myslím, že to zmiňoval “df”, ale závěry jsem ještě nedělala, on si občas hodil pauzu od netu. Že byl z ValMezu vím, tím se tady netajil. Takže je to pravda.. Ach jo ☹

Avatar uživatele
zjentek

Není to pravda, je to nesmysl. VÍM PŘESNĚ, pod kterými nicky zde působí osoba, dříve působící též jako Kepler! Jste sice mazaní, ale ne tolik, aby to stačilo na entitu typu zjentek. Copak ty něco podobného min. čtyři léta nevnímáš? 🤷‍♂️

BTW, za svou odpověď se případně omlouvám. Vypovídá o dvou šmejdech z Hradu. Koho by napadlo, že řeč bude o zdejších nickách (i když web má jistě svůj význam, to zase jo /zejména pro mě/). 🐔

Avatar uživatele
Filip84

Já mám Meziříčí i Krásnou nad Bečvou kousek, ale Keplera jsem fakt neznal. Tak, to se není čemu divit, ono to má skoro 20,000 obyvatel, Meziříčí, Krásná nad Bečvou a Vrbí dohromady, a dneska vlastně i s Hrachovcem.

Kdo psal to, že jí „jako vrabeček“, to se fakt nepamatuju, já jsem to tu jenom chytil, v nějaké odpovědi, či diskusi.

Tož, to je život, byl starý, všichni tam musíme. A právě proto se ptám, poněvadž jak Lotr, tak Zeman, jsou také staří. Zemana pomiň, Zeman opravdu může být ledasco, ale Lotr psal něco v tom směru, že už ani moc nikam nedojde, nebo tak něco. No tak, to víš, no.

Nový příspěvek