Tinka

nevíte nějakou web stránku kde se dostanu na fb když ho mám zablokovanej?

potřebuju tam

Odpovědi
HDMI

Když máš zablokovanej facebook,tak na něho nemůžeš a vzhledem k tomu že facebook je jenom jeden tak se na něho zkrátka nedostaneš.Co si dělala že tě zablokovali?

MacChill

Tak za prvý nevim co je adekvátní důvod k potřebě dostat se na facebook a za druhý předpokládám že facebook ti zablokovali rodiče za nějakou lumpárnu… Takže k tomu měli důvod.. A jestli tam opravdu potřebuješ z nějakého opravdového důvodu řekni to odičům a zku se s nimi dohodnout.

RomanP

Bez důvodu nikomu účet nezablokují,Třeba časem až se polepšíš tě tam opět pustí. Mimochodem pokud opravdu musíš na facebook tak se jedná o závyslost na FB

uznevim8

Podle toho co píšeš v diskusi to vypadá, že ti FB zablokovali rodiče, protože jsi tam byla 25 hod. denně, místo toho, aby ses učila.
Pokud je to tak a nepletu se, je mi líto, tady budeš muset poprosit tvoje rodiče, aby ti odblokovali facebook, třeba na sobotní odpoledne. Jiná možnost neexistuje.

Tinka

já nemám zablokovanej facebook ale tu stránku víš..wwebovou stránku www.facebook.com tak se musím dostat přes jinou stránku