Avatar uživatele
Tinka

nevíte nějakou web stránku kde se dostanu na fb když ho mám zablokovanej?

potřebuju tam

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4518 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
HDMI

Když máš zablokovanej facebook,tak na něho nemůžeš a vzhledem k tomu že facebook je jenom jeden tak se na něho zkrátka nedostaneš.Co si dělala že tě zablokovali?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MacChill

Tak za prvý nevim co je adekvátní důvod k potřebě dostat se na facebook a za druhý předpokládám že facebook ti zablokovali rodiče za nějakou lumpárnu… Takže k tomu měli důvod.. A jestli tam opravdu potřebuješ z nějakého opravdového důvodu řekni to odičům a zku se s nimi dohodnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

Bez důvodu nikomu účet nezablokují,Třeba časem až se polepšíš tě tam opět pustí. Mimochodem pokud opravdu musíš na facebook tak se jedná o závyslost na FB

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
uznevim8

Podle toho co píšeš v diskusi to vypadá, že ti FB zablokovali rodiče, protože jsi tam byla 25 hod. denně, místo toho, aby ses učila.
Pokud je to tak a nepletu se, je mi líto, tady budeš muset poprosit tvoje rodiče, aby ti odblokovali facebook, třeba na sobotní odpoledne. Jiná možnost neexistuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Tinka

já nemám zablokovanej facebook ale tu stránku víš..wwebovou stránku www.facebook.com tak se musím dostat přes jinou stránku

před 4518 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek