Meruňka272

Nevíte nějakou přezdívku pro jméno Mirka?

Nejlepší odpověď
quentos

když tak koukám na ten nick, tak třeba Miruňka :{))>
přezdívky ale spíše než podle jmen vznikají podle typických vlastností nositele nebo na základě specifické příhody.

Další odpovědi
www

Souhlas s quentos. Pokud myslíš tu přezdívku pro sebe, vyber si sama něco, co máš třeba ráda, co se ti líbí, jaká jsi, jaký máš koníček ap.
Je tu např. jeden, co má nick Beer. Proč asi? 😁
Tak nějak to chápu já.

kapka

Znala jsem Mirku, které se říkalo Miruň, líbilo se mi to, takže asi tak. 🙂

ingi

Souhlasím s Quentosem, každopádně si myslím, že přezdívku by jsi měla dostat od někoho a buď jí přijmeš nebo nepříjmeš. Jako příklad dam kluka, který když mu bylo nějakých 12–15 nosil hodně pláťené boty – od té dobu mu říkáme: „Pláťas“