leporela22

Nevíte název filmu v odkazu níže?

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli nevíte jaký film toto je nebo je jich tam víc v tom videu, ale ani v popisku jsem nic nenašel.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=-Kd6174TY4A

Nejlepší odpověď
Adula.57

Jeden z těch filmů, kde je Joseph Gordon-Levitt, se jmenuje Expresní zásilka, druhý bohužel nevím.

Další odpovědi
bolak

Pochybuju, že je to nějaký film, Jake Gyllenhaal a Joseph Gordon-Levitt v žádném filmu společně neúčinkovali. Spíš půjde prostě zas o nějaké motivační video, s prostřihy filmů, které se do toho, co ten maník kecá, zrovna hodí…