Mrs.Styles

Nevíte jak se jmenuje film s Jennifer Hewwit, kde kvůli tomu, aby uživila rodinu, spí v práci s jinými chlapy?

Ahoj, nevíte jak se jmenuje film, kde v hlavní roli hraje Jennifer Hewitt. Aby uživila svou rodinu (manžela a jednu dceru) tak začne chodit do ,práce, kde musí spát s chlapy za peníze. Protože pracuje v noci a přes den se stará o rodinu, tak skoro nespí a tak jí její šéf dá nějaké prášky na povzbuzení. Do tý práce pak vtrhnou policajti a zatknou jí a její manžel jí uvidí ve zprávach (ten o jeji prostituci neví)
Nevíte jak se to jmenuje ? :/ Předem děkuji za odpověď :))
Doplňuji:
Ano, už jsem ho našla :) Moc děkuju :)

Nejlepší odpověď
Awe

co takhle csfd? Když tam napíšeš jméno herce/herečky najde ti to komplet filmy

Další odpovědi
nsk2810

Myslím, že to je Laskavý dotek a v angličtině The Client list, ale nejsem si jistá.