Kathie

Nevíte náhodou nikdo,jestli je tento telefon dobrý? Huawei U8860 Honor White

Odpovědi
Koty007

Dobrý celkem je. Osobně bych si ho nekoupil jsem věrný Samsungu ale má ho kolega v práci a je spokojený.

V Alze v Holešovicích je vystavený a zapnutý – můžeš otestovat.

mosoj

Mně moc nechutnal. Baterii jsem nemohl rozkousat a byla málo slaná.

Angie

Momentálně už druhým měsícem si vybírám telefon, a Huawei Honor byl můj první favorit. Ve své cenové kategorii je nejlepší. Pohodlný do ruky, skvělý design hardwaru a softwaru, barvy sice žádná sláva ale to možná vylepšil opravdu hodně rychlý software. V rychlosti je Honor nejlepší. Ale. Tento týden vyšla novinka LG Optimus L7, také dostupný v bílý barvě, je rozhodně lepší a za stejné peníze (při pořízení přes internet dokonce levnější). Možná je pravda že rychlost Honoru je lepší, ale někdy ta rychlost může i vadit (s mým motorickým „nadáním“ bych určitě mačkala co nemám a ani bych si toho nevšimla). Doporučila bych spíše LG (větší rozměry ale jednou rukou skvěle ovladatelný, novější software, lepší kamera a rozlišení) 😉

marek.29

Nevěřil bych značce Huawei, ale jak myslíš.. Záruku snad má :)