PavelTrokan

Nevíte náhodou kde se dá cvičit Zumba v Praze?

Nejlepší odpověď
Luss

chodim cvicit kalanetiku do Nusli a vcera jsem tam videla letak, ze se tam zacina cvicit Zumba. Jinak ale neznam podrobnosti, napr.jaky je cvicitel/ka, cena, atd. odkaz prikladam – jsou tam kontakty.

Zdroj: http://www.te­locvicna.cz/

Terula

Teď si přesně nejsem jistá, myslím, že zumbu tam necvičí, ale plno dalších a neméně zajímavých cvičebních programů pro ženy každého věku mají v Praze 9 – Prosek., myslím, že je to ulice Jablonecká.

Kvetina888

Jjjjjj, tam přesně chodím, to je expresfit.cz, jsem tam s nimi spokojená a jako pracující žena oceňuju, že mají dlouhou otevírací dobu :)