kurec

Nevíte náhodou, kde je místo, kde lze cokoliv udělat a nic se vám nestane?

Jednou jsem ve videu viděl že někde(na to se ptám) je místo kde můžete udělat cokoliv(Zabití člověka,používání všemožných drog) a nemůžete za to být nějak postihnutí(vě­zení,pokuta). Prý mnoho lidí zde žije právě proto že zde může udělat cokoliv no já bych se ale bál aby se o mě někdo nepostaral

Původní dotaz
Nevíte náhodou kde je místo kde lze cokoliv udělat a nic se vám nestane?

Odpovědi
Arne1

Myslím, že to bude nějaká PL.

Rokio

Například na Měsíci neplatí žádné zákony, ale odstěhovat se tam by bylo problematické.

Dělám si legraci. Myslím si, že je to někde v USA, tzv. na místě, kde se kříží hranice několika států a uprostřed je lokalita, kde žádná stanova neplatí. Nejsem si ale jist.

autacek

Takové místo není. Například na případu Kramný vidíte, že i když se (údajný) zločin stal mimo ČR, stejně si na Vás orgány státu kterého jste občan, došlápnou podle místní legislativy.

Leda snad… ve vlastním snu, tam by Vám to mohlo projít.

Lgee

Slab city ale je to spis mesto kde je.mnohem mensi kriminalita na pocet obyvatel nez treba york