Nevíte náhodou jak přestěhovat navigační kříž? Blíží se bouřka s nebezpečnými doprovodnými jevy (uprdnutí).

Na stránce http://www.chmi­.cz/meteo/rad/up­dated_show.php?den=trg­if&lang=cz jsou aktuální radarová data od čhmú. Ale ten kříž je v Praze a potřebuji ho dopravit na Moravu.
Doplňuji:
Miroslavst, Blesk je i zde na Odpovědi.cz? Kde je Hrom?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

V políčku vyber předdefinované polohy si vyber město a kříž je přestěhován.
Já momentálně ho mám v lanškrouně.

Další odpovědi
blesk26

Pod mapkou je select, ve kterém je Výběr předdefinované polohy ;)

Michal

Přestěhovat se,zabezpečit PC.