summer

Nevíte náhodou co dělat,když při přihlašování na fb se na notebooku přihlásím jak přes mobil a nefunguje to ?? :)

Při přihlašování na notebooku na fb, mi naskočí stránka jak kdybych se přihlašovala přes wifi na telefon , nevíte náhodou jak to předělat ??

Odpovědi
Bedy

Stačí umáznout v adresním řádku to m. a nechat tam jen facebook.com
Bylo by fajn i napsat, jaký používáte prohlížeč (třeba Internet Explorer nebo Opera či Firefox apod.) a jaký máte operační systém (třeba Windows Vista nebo Linux Ubuntu nebo třeba MacOS X apod.)

summer

Prohlížeč mám Google Chrome a operační system XP, při přihlašování tam mám jenom facebook.com a stejně to nefunguje…