TARDISman

Nevíte na jakých webových stránkách bych mohl sledovat seriál Doctor who Classic ?

Odpovědi
anonym

Podobný obsah je na stárnkách v rozporu s autorským právem takže na něj není příliš rozumné odkazovat ani zde na odpovědích … nicméně stačí ti obecná rada, že kdybys zadal text „doctor who classic“ do google vyhledávače, našel bys takové stránky hned a úplně sám ?

zett

Zkus SledujSerialy.to, je to sice slovenská stránka ale mají tam seriály jak v češtině tak i v slovenštině. Potom můžeš ještě zkusit stránku TopSerialy.to a to je česká stránka. Nicméně ta první je o dost lepší, máš tam větší výběr a je více pravděpodobně že to tam najdeš a navíc tam jsou kromě seriálů i různé dokumenty které dávají na Prima Zoom nebo soutěže, gastronomie a talkshow.
Na té druhé stránce mají spíš jenom hlavně americké seriály a nic jiného, těch seriálu tam mají i o dost míň na výběr ;)
https://www.top­serialy.to

m4rtin

Ja sledujem seriál na filmplanet.to majú tam množstvo online seriálov a filmov a hlavne aj takéto staršie seriály ako Doctor who , Hviezdnu bránu atď. proste takú tu staršiu klasiku :D Je to česká stránka takže takže vždy sú sa výber CZ TIT alebo dabing čo mne osobne vyhovuje viac ako slovenský preklad.
https://filmpla­net.to/

TARDISman

Našel, ale většina epizod tam chybí.

Mc Merkurion

…hned první odkaz má všechny epizody … když už chci něco zadarmo, musim se trochu snažit …

TARDISman

Na stránce sledujserialy.to nejsou všechny epizody.

Mc Merkurion

… o ní nemluvim, přímo stránka o tomto seriálu …