michal303

nevite na co je omotavaci paska na hokejce

Nejlepší odpověď
mirlin

Změkčuje příjem puku , zpřesňuje přihrávku , chrání před poškozením .

Další odpovědi
Ar

Ještě bych Mirlina doplnil, že ulehčuje vedení touše (puku). Nezklouzne z čepele. No konec násady se taky dává omotávka, aby hokejka nevyklouzla z ruky. Nědo dává omtávku i do míst pod ruce a ještě tam dá do šroubovice šněrovadlo. Každý má nějaký svůj zvyk.

Honzyn14

U mne osobně je to hlavně o lepším pocitu při držení hokejky a také zpřesnění přihrávek i střel, které rozhodně není k zahození. Hokejky si obvykle objednávám z internetu, třeba z webu https://www.bau­erhockey.cz/hrac-hokejky a když si zkusím, že mi vyhovuje hrát s danou hokejkou i bez toho „gripu“, tak ho tam nedávám 🙂