zjentek

Nevíte, kudy to letos vzali ti tři zmrzlí i se svým předem avizovaným sněhem?

Bo přes Prajzkou rozhodně NE! Pravda, z PO na ÚD sice byla klasická, intenzivnější bouře s hromy a blesky, ale to mi přijde v květnu normální. Jinak dnes v osm ráno 9°C a slunko mlátilo, jak sedlák cepem. Ani to nevypadá, že by se schylovalo k něčemu neobvyklému. A co jinde? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Něco málo nového sněhu hlásí jenom Šerák a Lysá hora. http://portal­.chmi.cz/aktu­alni-situace/aktualni-stav-pocasi/ceska-republika/snehove-zpravodajstvi/me­reni-chmu/snih-v-CR Možná v těch vyšších horách něco napadlo i jinde, ale zřejmě to hned roztálo. Ve Valmezu spadlo jen pár kapek, ale pořádně se ochladilo (teď 11 st.)

Další odpovědi
aliendrone

Skrytými cestami! Tyto s oblibou používají temné a ďábelské síly, tudíž je jasné na koho se obrátit. Považuji téměř za jisté, že v tom má se pacinky Její Excelence velvyslankyně PEKLA na Zemi led!

Poťouchlým a nenápadným způsobem otevřela zmrzlíkům cestu na naše území, aby tím škodolibě znemožnila mladým „nedočkavým“ romantické milování v přírodě pod rozkvetlými jabloněmi a jiným křovím. ;) :D :D

Navíc tím sleduje i mnohem nebezpečnější cíle, bo v takové počáskové houpačce prudce vzrůstá pravděpodobnost ochoření respiračními chorobami a v souvislosti s Covidem… Snad je ti to jasné, že my, úctyhodní mohykáni jsme PRVNÍ na ráně! ;)

Hele, je to prostě POČASÍ. Navíc si ho prý pěstitelé pochvalují (déšť), žádná katastrofa se nekoná. Nechápu co je na tom současném divné natolik, že stojí za komentář nejen tobě, ale i mnohým jiným VČETNĚ celoplošných médií. ;) :)

marci1

Přátelé, předpověď počasí na „zmrzlíky“ avizovala snížek nad 500 m nadmořské výšky. Takže v nižších polohách „jen“ déšť a chladno. 🙂
U nás taky vydatně popršelo a vládne chlad. Ale říká se: „Studený máj, v stodole ráj“. Když sem tam i poprší. 🙂
https://www.me­teopress.cz/pred­poved-pocasi/v-utery-se-vyjasni-teploty-ale-vystoupaji-jen-k-13-c/

anonym

No, zdá se zatím, že ne. U nás to samé. Třeba ještě překvapí.

mosoj

A co jsi čekal? Leďáci kupodivu klasika.