annas

Nevíte, komu patří číslo 999 049?

Už jsem dostala 5× SSM, že mám zaplatit asi 910 Kč za hovory ze svého mobilu. Přitom si kupuji kupony, operátor 02 mně potvrdil, že žádný nedoplatek nemám.

Co mám uděla? Máte někdo podobné zkušenosti?

Nejlepší odpověď
chudst

Co mate udelat: zablokovat a nahlasit dane cislo operatorovi. Normalne zajdete na prodejnu O2 a sdelte jim problem. Evidentne si nejaci hackeri hrali.

Další odpovědi
hanulka11

http://www.pho­nesnoop.org/a­rea-code/999049

casey

koukam, ze nejste sama. Takovych sms dostalo vic lidi

http://www.kdo­volal.cz/index­.php?cis=999049

anonym

I kdyby byla SMS originál, má pouze informativní charakter, závazná je písemná faktura došlá na adresu.
Jakékoliv nesrovnalosti reklamovat u operátora. Většinou se jedná o podvodné jednání s pokusem vymámit peníze.
Mně jednou přišla upomínka na doplatek pojistného smlouvy, kterou jsem nikdy neměl. Posléze jsem zjistil, že vzhledem k převodům čísel mezi operátory měl pojištěnec kdysi dávno toto číslo.