bolak

Nevíte komu bych měl napsat, kdybych se chtěl zeptat na detaily úmrtí jednoho pohraničníka z dob „minulých“?

Znáte nějakého historika který se tímto zabývá a dokázal by to vypátrat?

Nejlepší odpověď
setapouch

http://www.us­trcr.cz/
Pripadne prislusnici daneho utvaru, pokud znas jmena.
Doplňuji:
Ad diskuse: Já nevím :D Ale tento ústav má komplexní informace. Zkusil bych poslat žádost o informace na podatelnu.

bolak

setapouch: a co s tou stránkou? nějak nechápu, mám někomu tam napsat, nebo jít na ten seminář, nebo jak se toho dopátrám? zkoušel jsem tamější vyhledávací lištu a nenašlo mi ho to

bolak

setapouch: sem tě předběh..to už jsem udělal :) a teď? jaký jsou další rozkazy?