annas

Nevíte, kolik je na internetu webových stránek – přibližně?

Doplňuji:
Chudste, děkuji. Kolik času by jejich prohlídka zabrala …

Nejlepší odpověď
chudst

V listopadu 2009 tomu bylo 20 miliard a 340 milionu. Myslim si, ze toto cislo zhruba zustalo, mozna o nekolik milionu stouplo. Weby zanikaji (blogy, apod.) a vznikaji, ale uz ne v masivnim mnozstvi.

Zdroj: http://wiki.an­swers.com/Q/How_m­any_web_sites_a­re_there_in_the_Wor­ld_Wide_Web

chudst

„Kolik času by jejich prohlídka zabrala …“ – tohle me taky napadlo, tak jsem zacal trosku fantazirovat. Za predpokladu, ze byste na kazde strance stravila pouhou jednu vterinu, nebrali bychom do uvahy cas, nez se stranka nacte, proste by vam to bylo promitano jako film, prohlidka jen uvodnich stranek by zabrala 666 let. Nejak si myslim, ze se o to pokouset nebudu XD

led

Možno by pomohlo, keby sme si vytvorili skupinu počtárov a každému pridelili prvé dve písmená -a , aa, ab,…- (chvalabohu je to bez diakritiky) a teraz to skúsme 😁

Kerberus

Jedině že bychom počítali biblický věk … Jen pomyšlení na to číslo nahání děs…