iceT

Nevíte kolik je cena za přepravu

jízdního kola vlakem z bodu A do bodu B vzdáleného asi 40 km?
Zkusila bych to odjet vlastními silami,ale to bych taky nemusela přežít ve zdraví.
Doplňuji:
Nene,kolo odvezu tam a zpátky pak už vlakem bez kola.

Nejlepší odpověď
anonym

Nevim … ale : To povezete kolo tam – vlakem a potom ?? 🙂 Potom se tam s nim urcite nekde vyfotite u nejblizsiho kopecka a zase vlakem zpet , ze ?? 🙂 Tak hezky vylet. -iv-

Další odpovědi
dědapetr

Přeprava jízdních kol Jako spoluzavazadlo V úschově během přepravy
Kolo / jeden vlak 25 Kč 30 Kč
Kolo / jeden den 50 Kč 60 Kč*
Pozn.*: S dokladem za 60 Kč můžete kolo přepravovat kombinovaně v úschově během přepravy i jako spoluzavazadlo.

http://www.cd­.cz/vnitrostat­ni-cestovani/zavazadla-a-zvirata/preprava-kol/-3673/

anonym

Některé příměstské vlaky mají přepravu kol zdarma (Elefant apod.), dokonce mají účelové plošiny.
U ostatních se stačí podívat na ceníky a příslušnou trať, např. na IDOS.

anonym

Osobně nevím,proto že ve vlaku jsem jel v minulém století,ale třeba ti pomůže odkaz.

Zdroj: http://www.cd­.cz/vnitrostat­ni-cestovani/zavazadla-a-zvirata/preprava-kol/-3673/