Kimmy

Nevíte, kolik bych zaplatila za vytetování malého nápisu u začínajícího tatera?

Nevíte kolik by stálo tetování kdybych si chtěla vytetovat nějaký malý nápis od nějakého začínajícího tatera?

Nejlepší odpověď
elkon

Šetři si na něco smysluplného. Za nějakých pár let si budeš sama sobě nadávat.

Další odpovědi
Drap

U každého jinak. Ceny se stanovují dohodou.

Schluker

Vreoe nedoporucuju snazit se setrit na tetovani. Neni to na mesic, je to vetsinou na zbytek zivota. Levny tater bude nejspis pouzivat i levne inkousty, ktere mohou mit horsi barevnou stalost. Nejlepsi je vybirat tatera podle osobnich referenci – pres zname.

JežíšKristus

Také bychom doporučili nechat si vytetovat něco méně stupidního než co je předloženo na ilustraci.

Hlada

Doporučuju to nejdřív zkonzultovat s rodiči. Možná, že získáš tetování zdarma.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.