Miroslavst

Nevíte, kdy přišel na náš trh tuzemák (rum)? Vyrábí se stále v Božkově?

Právě jsem jsem si nalil jednu štamprdli.

Někde jsem zahlédl podobný dotaz, ale bez odpovědi.

Nejlepší odpověď
BEAES

Rum tuzemský 1l je zárukou vinikající osvědčené kvality a chuti. Je pokračovatelem slavného rumu Božkov s plachetnicí na etiketě. Má charakteristickou jemnou vůni a zlatou barvu.

I Starorežná Prostějov vyrábí dobrý rum.
Tak na zdraví a na šťastný nový rok! Ale jen s M-mírou!!

Další odpovědi
anonym

Rum se vyrábí v garážích,ve sklepech,ve stodolách,jo a taky v Božkově!

flodur

http://www.ko­mik.cz/dir_obraz­ky/lord_of_the_rum­.jpg

led

Vy máte ešte Rum?
U nás na Slovensku máme už len Tuzemský um.

mojitek

jen upřesním : oc rum se nikdy nejednalo i když to etiketě napsano bylo.Proto to z duvodu kdyz jsme vstoupili do EU muselo z etiket zmizet.Protoze rum = destilat vyrabeny z cukrove trtiny