Lizart121

Nevíte, kdy bude mít skupina My Chemical Romance koncert v Česku?

Vím, že zde byli v roce 2007 (myslím, že v tom roce) a minuý rok na Rock for People. Nevíte jestli přijedou příští rok? Předem děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Já je poznala až tento rok a na Rock for People 2011 jsem nebyla, takže jsem ještě neměla tu čest vidět je naživo. Mimochodem, na jejich stránkách nejsou žádné informace o koncertech, jinak bych se neptala.

Nejlepší odpověď
anonym

A to jako nestačilo? Jinak plán vystoupení na příští rok si snad najdeš na jejich stránkách, ne?