annas

Nevíte, kdo napsal, že „náhoda je pseudonymem boha, který zapomněl uvést svůj podpis“?

Není to přesné. Včera jsem zaslechla v jednom televizním filmu. Slova se mně líbi… Někde jsem je už slyšela, ale nevzpomenu si.
Věříte v náhodu?
Doplňuji:
Dědo Petře, děkuji.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Náhoda je pseudonym Boha, když se nechce podesat. Anatol France
http://www.zah­radaharmonie.com/ci­taty/
Náhoda není nic jiného, než pseudonym Boha. Jakmile se člověk naučí za tak zvanými náhodami vidět láskyplnou Boží ruku, rozřeší i ty nejsložitější problémy.
Nic není náhoda. Vše co potřebujeme vědět nám nekonečná inteligence vesmíru posílá formou knih, setkání s lidmi a čehokoli dalšího. Nekonečná inteligence, nebo chcete-li universální mysl či Bůh vytváří to, na co myslíte. Je to proud energie, který by měl být tokem lásky, směřující minerální, rostlinnou, živočišnou a lidskou říší k vytváření nejvyššího dobra. To je smyslem života.

Raduji se z tohoto poznání: Náhoda neexistuje. Carlo Carreto
http://www.galerie-zdravi.cz/16-nahoda.php

Další odpovědi
Andělé

Kerberus-krásná otázka:-)
Dědopetře-překrásná,pře­nádherná odpověd.Já už déle si myslím,že jste vyjímečný člověk:-)

anonym

Dedapert to napsal nadherne … ja verim v energie … , neumim to popsat , ale take v nahodu … ze co se ma stat se stane , ale ridime si to sami . Je to slozite. Ja jsem jen stastna , ze jsem pred lety nekam sla , kam jsem vubec nemela jit … mela jsem byt uplne nekde jinde , s nekym jinym. Zkratim to : Diky tomu mam ted jiz 2 dospele syny a jsem stastna ze je mam , protoze bych mohla mit trebas jinak jine deti , ale ja chci mit tyto. 🙂 -iv-

arygnoc

Já někde čet, že náhoda přeje jenom připraveným.

Tedy ti, kteří nemůžou/meumí náhodu využít, mají smůlu.

Viděli jsme to třeba u privatizace, jak náhodou vznikli noví miliardáři.