Avatar uživatele
annas

Nevíte, kdo napsal, že „náhoda je pseudonymem boha, který zapomněl uvést svůj podpis“?

Není to přesné. Včera jsem zaslechla v jednom televizním filmu. Slova se mně líbi… Někde jsem je už slyšela, ale nevzpomenu si.
Věříte v náhodu?
Doplňuji:
Dědo Petře, děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? panenka, vagra, kapka, iceT, Andělé, johana 56, dědapetr, anonym před 4666 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Náhoda je pseudonym Boha, když se nechce podesat. Anatol France
http://www.zah­radaharmonie.com/ci­taty/
Náhoda není nic jiného, než pseudonym Boha. Jakmile se člověk naučí za tak zvanými náhodami vidět láskyplnou Boží ruku, rozřeší i ty nejsložitější problémy.
Nic není náhoda. Vše co potřebujeme vědět nám nekonečná inteligence vesmíru posílá formou knih, setkání s lidmi a čehokoli dalšího. Nekonečná inteligence, nebo chcete-li universální mysl či Bůh vytváří to, na co myslíte. Je to proud energie, který by měl být tokem lásky, směřující minerální, rostlinnou, živočišnou a lidskou říší k vytváření nejvyššího dobra. To je smyslem života.

Raduji se z tohoto poznání: Náhoda neexistuje. Carlo Carreto
http://www.galerie-zdravi.cz/16-nahoda.php

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Kerberus-krásná otázka:-)
Dědopetře-překrásná,pře­nádherná odpověd.Já už déle si myslím,že jste vyjímečný člověk:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Dedapert to napsal nadherne … ja verim v energie … , neumim to popsat , ale take v nahodu … ze co se ma stat se stane , ale ridime si to sami . Je to slozite. Ja jsem jen stastna , ze jsem pred lety nekam sla , kam jsem vubec nemela jit … mela jsem byt uplne nekde jinde , s nekym jinym. Zkratim to : Diky tomu mam ted jiz 2 dospele syny a jsem stastna ze je mam , protoze bych mohla mit trebas jinak jine deti , ale ja chci mit tyto. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

Já někde čet, že náhoda přeje jenom připraveným.

Tedy ti, kteří nemůžou/meumí náhodu využít, mají smůlu.

Viděli jsme to třeba u privatizace, jak náhodou vznikli noví miliardáři.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek