Zvědavý

Nevíte, kdo je to Mefistofeles? Má mít něco společného s černou magií a ďáblem.

Původní otázka

Nevíte, kdo je to Mevistoveles ?? Má mít něco společného s černou magií a Ďáblem.

Otázka je uzavřená, proto uvádím její správné znění, které jsem zmínila v diskusi. Šlo jen o gramatickou úpravu, význam dotazu se nezměnil.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si pročíst odpověď. Dovíte se, kde se Mefistofeles objevil v literatuře.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-faust-a-ne-nekdo-jiny-pro-sazku-mezi-bohem-a-mefistem

Jinak víc najdete na netu – např. něco o magii a smlouvě s ďáblem
http://www.svet­gralu.cz/clan­ky/Magie_%E2%80%93_­cesta_do_nezn%C3%A1ma

Další odpovědi
anonym

Tak takového neznám. Nemůžu sloužit!

setapouch

Zkus googlit Mefistofeles.

anonym

A kdo to je Ďábel?

annas

Otázku jsem neupravovala, protože někteří reagovali na chybné zadání.

Nevíte, kdo je to Mevistoveles ?? Správně…Mefis­tofeles.
Má mít něco společného s černou magií a Ďáblem. Správně … s ďáblem.

setapouch

Příspěvek smazán administrátorem.