Nevíte kdo je Júlia Weidenthalerová <wjulia@seznam.cz>?

Přichází mi od tohoto odesilatele nevyžádané zprávy s přílohami. Poslední o bylinkářství. http://www.uloz­.to/10130280/re­cepty-bylinkaru-z-ruska-doc prostě věci kterých je všude na internetu plno.

Received: from [10.0.0.8] (20.140.broad­band3.iol.cz [85.70.140.20])
X-Mailer: Apple Mail (2.1084)
Doplňuji:
Jde na jeho/její počítač odeslat nějaký ping nebo zprávu na plochu? Nebo odpovědět mailem bez mých údajů? Umíte to někdo? Děkuji.

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

julca bude nejspis spamovaci robot nebo clovek, ktery „vydelava“ kdyz mu nekdo klika na reklamu…
pokud dostanu podobnou blbost, smazu jako spam – i kdyz na mail.seznam.cz to nema zadny ucinek, tam chodi podobnych nesmyslu snad milion denne…

z toho duvodu pouzivam gmail.com a mam klid

Další odpovědi
venkovan

Zásada je, neznámé maily neotevírat, rovnou mazat.