DusanOrlik

Nevíte kde zakoupit starší časopisy?

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat-kdysi dávno (rok 2008),vycházel časopis Totally Spies-Špionky,ten však v roce 2010 přestal vycházet…no a chtěl jsem se zeptat,jestli máte vy-uživatelé odpovědi.cz časopis totally Spies z roku 2008?Nebo kde bych mohl zakoupit pro sestřenici časopisy Totally Spies z roku 2008?Děkuji moc!!

Nejlepší odpověď
Drap

Antikvariáty, burzy sběratelů, dát si inzeráty.Další možnost je zkusit ontaktovat vydavatele, zda nemá stará čísla.

Další odpovědi
zl@tk@

Vyzkoušej AUKRO

Zdroj: www.aukro.cz