Domaldo

Nevíte, kde stáhnout tento seriál?

Nevíte někdo, kde bych mohl zdarma stáhnout seriál Doctor Who (1963) s vloženými titulky ?

Nejlepší odpověď
anonym

použijte vyhledávač duckduckgo.com a vyhledejte v něm „torrent Pán času / Doctor who kompletní (1963–1989)“ … google bohužel začal takovýto obsah filtrovat, lépe je tedy dohledatelný právě na duckduckgo … z pochopitelných důvodů vám ale nedávám přímý odkaz, ten už si uvedeným postupem zřejmě budete schopen najít sám.

Další odpovědi
led

Viem, ale odpoveď s odkazom na nelegálne sťahovanie, softpirátstvo, nie je v súlade s pravidlami tejto stránky.

Domaldo

A může se aspoň název webu?

led

adresu vám nedám, len „nápovědu“ Doctor Who S11E06 CZtit V OBRAZE.avi

Domaldo

Díky, ale classic sérii asi nemají

DoTazatel

Myslím, že je to na uloz.t* ale nevim jestli vsechny dilya nevím jestli maj titulky.,..